Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: Save role
sq: Ruaj rolin
