Role Expire (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Delete role
ta: பாத்திரத்தை அழி

en: Save role
ta: பாத்திரத்தை சேமி
