Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: Save role
eo: Konservu rolon
