Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Role
et: Roll

en: Expiration
et: Aegumine

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Save role
et: Salvesta roll
