Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Role
hr: Uloga

en: Delete role
hr: Ukloni ulogu

en: Save role
hr: Spremi ulogu
