Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Role
nl: Rol

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: Role expiration
nl: Rolvervaldatum
