Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Role
oc: Ròtle

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Delete role
oc: Suprimir lo ròtle

en: Save role
oc: Enregistrar lo ròtle
