Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Expiration
pt: Expirar

en: Delete role
pt: Eliminar grupo

en: Save role
pt: Guardar grupo
