Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Save
th: บันทึก

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Delete role
th: ลบบทบาทผู้ใช้

en: Save role
th: บันทึกระดับผู้ใช้
