Role Expire (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Role
uk: Роль

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: Save role
uk: Зберегти роль

en: Role expiration
uk: Спливання терміну дії ролі
