Role Expire (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Role
ar: الدور

en: Delete role
ar: احذف الدور

en: Save role
ar: حفظ الدور
