Role Expire (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Role
ca: Rol

en: Expiration
ca: Venciment

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Save role
ca: Desa el rol
