Role Expire (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Role
fa: نقش

en: Expiration
fa: انقضا

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش
