Role Expire (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Role
fi: Rooli

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: Save role
fi: Tallenna rooli
