Role Expire (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Role
id: Peran

en: Delete role
id: Hapus peran

en: Save role
id: Simpan pemeran
