Role Expire (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Role
km: តួនាទី

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: Save role
km: រក្សាទុក​តួនាទី
