Role Expire (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Role
pl: Rola

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Delete role
pl: Usuń rolę

en: Save role
pl: Zachowaj rolę
