Role Expire (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Role
pt: Papel

en: Expiration
pt: Expiração

en: Delete role
pt: Apagar papel

en: Save role
pt: Salvar papel

en: Role expiration
pt: Expiração de papel
