Role Expire (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Role
ja: 役割

en: Expiration
ja: 有効期限
