Role Expire (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Role
lt: Rolė

en: Expiration
lt: Galiojimas
