Role Expire (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Expiration
sk: Expirácia
