Role Export (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου

en: @name <em>(locked)</em>
el: @name <em>(κλειδωμένο)</em>
