Role Export (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: edit role
pl: edytuj rolę

en: @name <em>(locked)</em>
pl: @name <em>(zablokowano)</em>
