Role Export (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: edit role
sl: uredi vlogo
