Role Export (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று

en: @name <em>(locked)</em>
ta: @name <em>(பூட்டப்பட்டது)</em>
