Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།
