Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: edit role
et: rolli muutmine

en: @name <em>(locked)</em>
et: @name <em>(lukus)</em>
