Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: edit role
he: עדכון תפקיד

en: @name <em>(locked)</em>
he: @name <em>(נעול)</em>
