Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: edit permissions
id: edit kewenangan

en: edit role
id: edit pemeran

en: @name <em>(locked)</em>
id: @name <em>(dikunci)</em>
