Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: edit role
ja: 役割の編集

en: @name <em>(locked)</em>
ja: @name <em>（ロックされています）</em>
