Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
