Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: edit role
ro: modifică rolul
