Role Export (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: edit role
vi: sửa vai trò

en: @name <em>(locked)</em>
vi: @name <em>(đã khóa)</em>
