Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: edit role
ar: تحرير الدور

en: @name <em>(locked)</em>
ar: @name <em>(مغلق)</em>
