Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля
