Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Machine name
de: Systemname

en: edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: edit role
de: Rolle bearbeiten

en: @name <em>(locked)</em>
de: @name <em>(gesperrt)</em>
