Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Machine name
fr: Nom système

en: edit permissions
fr: modifier les droits

en: edit role
fr: modifier le rôle

en: @name <em>(locked)</em>
fr: @name <em>(verrouillé)</em>
