Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: edit role
hr: uredi ulogu

en: @name <em>(locked)</em>
hr: @name <em>(zaključano)</em>
