Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: edit role
hy: խմբագրել դերը
