Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>
