Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: edit role
lv: rediģēt lomu
