Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: edit role
sv: redigera roll

en: @name <em>(locked)</em>
sv: @name <em>(låst)</em>
