Role Export (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: edit role
ca: edita un rol

en: @name <em>(locked)</em>
ca: @name <em>(bloquejat)</em>
