Role Export (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Machine name
da: Internt navn

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: edit role
da: redigér rolle

en: @name <em>(locked)</em>
da: @name <em>(låst)</em>

en: Machine-readable name field is required.
da: Det maskinlæsbare navn er påkrævet.
