Role Export (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
