Role Export (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: edit permissions
es: editar permisos

en: edit role
es: editar rol

en: @name <em>(locked)</em>
es: @name <em>(bloqueado)</em>

en: Machine-readable name field is required.
es: El campo de nombre legible por máquina es obligatorio.
