Role Export (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: @name <em>(locked)</em>
hu: @name <em>(zárolt)</em>

en: Machine-readable name field is required.
hu: A programok által használt név mező kitöltése kötelező.
