Role Export (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: edit permissions
it: modifica permessi

en: edit role
it: modifica ruolo

en: @name <em>(locked)</em>
it: @name <em>(bloccato)</em>
