Role Export (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە
