Role Export (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>
